سلام با معرفی یک سایت توپ برای کسب درآمد

سلام با معرفی یک سایت توپ برای کسب درآمد

هر کلیک شما یک دلار

هر ثبت نام زیر مجموعه ده دلار

هر کلیک زیر مجموعه 0.5 دلار

 

یک حساب ساده :

به شما تا سقف 15 تبلغ واسه کلیک میدن البته هر روز باید کلیک کنید میانگین میگیم 10 تا

شما 10$ با کلیکل خودتون بدست میارین هر زیر مجموعه هم 5$

با داشتن 10 زیر مجموعه میتونین در ماه

کلیک خودتون 300$ + جایزه ثبت نام 100$ + کلیک زیر مجموعه 1500$

= 1900$ معادل 2 میلیون تومان در ماه

 

 

یک سیستم جدید برای وبمسترهای فعال

کسب درآمد از طریق اینترنت به شیوه مشاهده تبلیغات

با این روشی که من معرفی میکنم شما حداقل میتونین در ماه 1000$ البته بدون هیچ زحمتی بدست بیارین.فقط احتیاج به کمی وقت داره.

خوب بریم سره اصل مطلب :

یک سایتی سایتهای تبلیغاتی هست

که در این سایت باید روی تبلیغات کلیک کنید

 آگهی در روز در قسمت سورف به شما می دهد که در هر کلیک 30 ثانیه ای به شما یک دلار  پرداخت می کند.

 برد شما در رفرال و زیر مجموعه هاست

جالبش اینجاست که از زیر دستیهای زیر مجموعه هم پول میبرن

2 تا سایت خوب و معتبره ویزهگی اینارو میگم بعد بریم سراغ ثبت نام :

روی لینک زیر کلیک کنید

 

سایت      http://www.grandptc.com/index.php?ref=samyvigen

 

در قسمت reffral

samyvigen    باشه لطفآ

 

به ازای هر کلیک شما در قسمت viwe ADS یک دلار میگیرین

و با عضو کردن هر زیر مجموعه 5$ میگیرین

و سقث پرداخت 1000$

اینو حتمأ عضو شین خیلی معتبره وابسته به یک شرکت تجاری بزرگ جهان است.

که براحتی و پشتکار می تونین به اون برسین حساب من در این هفته فقط 390$ شده است.البته خیلی کم وقت گذاشتم

 

 

در حال حاضر تجارت الکترونیکی یا تجارت آنلاین مورد استقبال افراد مختلفی در دنیا قرار گرفته است، از این رو سایت‌های اینترنتی خاصی برای این منظور به شیوه تبلیغاتی ایجاد شده‌اند. روش کار به این صورت است که کاربر پس از عضویت و ایجاد حساب کاربری با مراجعه به پنل خود به لینک‌های تبلیغاتی برخورد می‌کند و تنها کافی است با کلیک بر روی آن‌ و مشاهده تبلیغ مربوطه، پورسانت دریافت نماید.

شما از طریق سایت Grand PTC می‌توانید به ازای کلیک بر روی هر تبلیغ ۱ دلار دریافت نمائید! بدون نیاز به داشتن سایت یا وبلاگ و درج بنر تبلیغاتی، از یک سایت خارجی کسب درآمد داشته باشید.

رفع مسئولیت

روش کار به صورت خلاصه : ۱- عضویت در سایت مورد بحث از طریق دعوت نامه‌ای که ما در اختیار شما قرار می‌دهیم. ۲- ورود به پنل کاربری ، رفتن به صفحه VIEW ADS و کلیک بر روی لینک‌های تبلیغاتی ارائه شده.۳- بعد از کلیک بر روی لینک‌های تبلیغاتی و پس از گذشت ۳۰ ثانیه در بالای صفحه چهار عدد نشان داده می‌شود که شما می‌بایست با توجه به پیغام ارائه شده در سمت چپ آن بر روی عدد مربوطه کلیک کنید ، به عنوان مثال اگر عبارت Click 5 را مشاهده کردید و در مقابل آن چهار عدد نمایش داده شد باید بر روی عدد ۵ کلیک کنید تا پورسانت محاسبه و در حساب شما درج شود، علت این کار جلوگیری از تقلب‌های احتمالی و استفاده از انسان واقعی برای مشاهده تبلیغ می‌باشد. ۴- در نهایت به ازای هر کلیک ۱ دلار در حساب شما منظور می‌گردد. نکته مهم اینکه در اوایل کار شما با محدودیت ۱۳ لینک تبلیغاتی در روز (یعنی کسب درآمد ۱۳ دلاری)  روبه‌رو هستید که می‌بایست با فعالیت مستمر و معرفی سایت به دوستان خود به آن بیفرائید.

» جزئیات بیشتر در ادامه مطلب …

دقت داشته باشید پس از عضویت به صفحه VIEW ADS بروید و بر روی لینک‌های تبلیغاتی کلیک کنید ، دو یا چند لینک تبلیغاتی رو همزمان باز نکنید ، در هر صفحه ۳۰ ثانیه صبر کنید و بر روی شماره مورد نظر در بالای صفحه که پیشتر توضیح داده شد کلیک کنید. در غیر این صورت پورسانت شما محسابه نمی‌گردد.

GrandPTC

در صفحه Account می‌توانید میزان درآمد کسب شده خود را با جزئیات مربوطه ملاحظه کنید. در صفحه Promote می‌توانید دوستان خود را توسط لینک اختصاصی به عضویت و زیر مجموعه خود درآورید.

نکته مهم اینکه فقط یک‌بار در سایت عضو شوید چون در غیر این صورت از طریق IP شناسایی شده و ممکن است اکانت شما مسدود گردد.

 

انتقال به بانک معتبر آلرت‌پی :

با مراجعه به بخش Withdraw امکان انتقال درآمد شما به حساب بانکی آنلاین alertpay.com فراهم گردیده است. البته برای شروع کار نیاز به عضو شدن در سایت alertpay.com نیست و پس از گذشت زمان و هنگامی که در آمد شما به حد نصاب رسید می‌توانید در این سایت نیز عضو شوید تا بتوانید موجودی خود را به این بانک آنلاین و معتبر انتقال دهید. دقت داشته باشید برای عضویت در alertpay.com به دلیل اینکه کشور ایران در لیست مربوطه وجود ندارد کشوری دیگر (مثلا USA) را انتخاب کنید و سایر فیلدها (نظیر آدرس و تلفن و کد‌پستی) می‌تواند با هر موردی به دلخواه شما پر شود.
در ضمن امکان خرید و فروش دلار آلرت‌پی از طریق صرافی‌های آنلاین و اینترنتی میسر می‌باشد.

کاربران عزیز به این نکته دقت کنند که ما هیچ مسئولیتی در این زمینه نداریم و فقط به معرفی و ارائه روش کار بسنده کردیم ، هرگونه سوالی در این زمینه داشتید در قسمت نظرات مطرح نمائید.

موفق باشید …پس زیر تبلیغ پائین کلیک کن

 

 

 

 


 

و وقتی پولتون به حدانساب رسید یک حساب الرت پای که طریقه ثبت نامش زیر اس نوشتم انجام میدیدن و از حساب الرت میشه براحتی به حساب ایرانی بانک سامان یا مرکزی و ... انتقال داد.

 

ثبت نام در بانک الرت پای

و سپس :

2-بر روی گزینه sign up كلیك نمایید
3- در قسمت Choose your Country یك كشور انتخاب نمایید . مثلا آلمان : Germany و سپس بر روی تصویر مربوط به Personal Starter كلیك كنید.
4- در قسمت First Name یك نام خارجی وارد كنید. مثلا john یا Enrique
5- در قسمت Last Name یك فامیل خارجی برای خود انتخاب كنید. مهم نیست كه این نامها واقعی باشند یا خیر. مثلا انتخاب كنید kolerna
6- در قسمت Phoneهم یك شماره تلفن بدهید.
7- در اینجا Address 1 یك آدرس وارد كنید مثل : Carl of Ossietzky road 53 02826 Goerlitz
8- در این قسمت یك شهر را انتخاب كنید City / Town : مثل Berlin
9- Region اینجا بنویسید : N/A
10- Postal Code: و حال یك كد پستی 10 رقمی بنویسید. و سپس كلید Next را بزنید
11- در صفحه بعد در قسمت Email Address ایمیل خود را وارد كنید.
12- در قسمت Password یك پسورد برای خود را وارد كنید مثل 123456
13- . در قسمت Re-enter Password پسورد بالا را تكرار كنید.
14- حال باید به 2 سوال كه از خود می پرسید و آنرا در سایت ثبت می كنید پاسخ دهید. فراموش نكنید كه ایمیلی را كه در سایت ثیت نمودید و پسوردی را كه چند لحظه پیش انتخاب كردید و پاسخ سوالاتی كه هم اكنون وارد خواهید كرد را در جایی یادداشت نمایید زیرا بعدا به آنها نیاز خواهید داشت.
15- در قسمت Question 1 یك سوال برای خواد انتخاب نمایید. مثلا آخرین سوال را انتخاب كنید كه نوشته City Of Birth? كه یعنی در كدام شهر متولد شده اید.
16- در قسمت Answer 1 یك جواب به سوال فوق بدهید. مثلا بنویسید Tehran یا shiraz و یا حتی مثلا berlin . مهم این است كه بعدا یادتان باشد كه به این سوال چی جواب داده بودید
17- در قسمت Question 2 باید یك سوال دیگر هم مطرح نموده و به آن پاسخ دهید. به عنوان مثال What is your favorite animal? را انتخاب نموده و نام یك حیوان را در مقابل آن بنویسید
18- و سپس حروف و اعدادی را كه در پایین صفحه مشاهده می كنید را وارد نموده و پس از تیك زدن گزینه I agree to AlertPay’s بر روی Register كلیك كنید
19- در صفحه بعد چنین پیامی را مشاهده خواهید كرد :

Thank you for registering with AlertPay!

An email has been sent to the email address you entered. Please log in to your email account and click on the link to validate your email to continue the registration process.

اگر چنین پیغامی مشاهده نشد یعنی اینكه یكی از موارد را اشتباه وارد كردید كه باید آنرا اصلاح نمایید.